Blijf rustig

Maile Meloy 20.99 5.99
Aantal stuks
Op voorraad
  • Voor 15:00 uur besteld, morgen afhalen of thuis bezorgd
  • Altijd gratis afhalen in de winkel en bezorging vanaf €20,-
  • 30 dagen bedenktijd
  • Telefoon: (0578) 57 13 70
  • Uw vertrouwde adres voor boeken en speelgoed

Productomschrijving


Blijf rustig van Maile Meloy is een ijzersterke, psychologische thriller over de nachtmerrie van iedere ouder: wat als je kind opeens verdwijnt? Voor de liefhebbers van Paula Hawkins en Ruth Ware. In een opwelling besluiten Liv en Nora met hun gezinnen op een cruise naar de Cariben te gaan. De vakantie begint perfect: iedereen geniet van de luxe op het schip en van het mooie weer. Maar tijdens een stop in Costa Rica gaat het mis. De mannen gaan golfen, de vrouwen naar het strand met de kinderen. Liv doezelt wat in de zon en Nora flirt met de gids. En opeens zijn de kinderen weg… Een familiecrisis in een warm vakantieland die genadeloos onder je huid kruipt. Wat zou jij doen? Meloy combineert een uitzonderlijk schrijfniveau met een commerciële plot die klinkt als een klok. Niet weg te leggen!

Misschien vind je dit ook leuk


Ravensburger La Cucaracha - pocketspel

10.99 6.99

Tour de France bordspel

39.99 29.99

Spel Stratego Original
Verover de vlag van de tegenstander in Stratego

39.99 34.99

Spel Lost Cities Het Kaartspel

10.99 7.98

Brainbox - Natuur

16.99 7.99