Amari en de Nachtwachters

17.99
Aantal stuks
Op voorraad
  • Voor 15:00 uur besteld, morgen afhalen of thuis bezorgd
  • Altijd gratis afhalen in de winkel en bezorging vanaf €50,-
  • 30 dagen bedenktijd
  • Telefoon: (0578) 57 13 70
  • Uw vertrouwde adres voor boeken en speelgoed

Productomschrijving


Het eerste deel in een nieuwe serie vol humor, magie en avontuur, voor fans van Percy Jackson en Nevermoor.

Amari Peters heeft altijd al gedacht dat haar vermiste broer Quinten nog leeft. Op een dag vindt ze in zijn kast een geheimzinnige, tikkende koffer, met daarin een uitnodiging voor een test bij het Bureau voor Bovennatuurlijke Zaken. Dáár zou haar broer kunnen zijn! Maar dan moet ze wel even heel snel gaan geloven in dingen als tovenaars, elfjes, buitenaardse wezens en andere bovennatuurlijke zaken…

In deze nieuwe wereld kan Amari achterhalen wat er met Quinten is gebeurd. Maar dat is lastig als een slechte tovenaar de touwtjes in handen heeft, haar leeftijdsgenoten háár als een bedreiging zien en haar eigen bovennatuurlijke talent bovendien hartstikke illegaal blijkt. Hoe kan ze de test van het Bureau doorstaan?

Misschien vind je dit ook leuk


Jachtveld
Lee Child

10.00

Een beloofd land
Barack Obama

45.00

Tegendraads
Lee Child

10.00

Verzwegen
Karin Slaughter

12.99

Het weesmeisje
Anne Jacobs

12.99 8.99

Project Gezond - Afvallen met gezond en vooral lekker eten
Natalia Rakhorst, Walter Rakhorst

27.00